Fotowoltaika DEMMAN

Opinie

Sprawdź co mówią o nas klienci

Dariusz N.

Solidnie i fachowo wykonuje pracę, bez pospiechu. Wzbudza zaufanie, nie jest nachalny w oferowaniu “jak najwięcej i najdrożej”. Dba również o interes klienta.

5/5

Maria S.

Przedsiębiorca złożył korzystna cenowo ofertę jednak z uwagi na odległość nie skorzystałam

5/5

Sabina W.

Rzeczowo i profesjonalnie. Bardzo szybko udało się umówić na spotkanie co również jest ważne

5/5

Zbigniew C.

Bardzo solidna firma, dokładne wykonanie. Gorąco polecam!

5/5

Aleksandra K

Współpraca poszła sprawnie,profesjonalnie i w miłej atmosferze.

5/5

Damian M.

DEMMAN to firma, która od momentu odpowiedzi na złożone przeze mnie zapytanie ofertowe dotyczące kompleksowego wykonania instalacji fotowoltaicznej do czasu jej uruchomienia i podpisania protokołu odbioru cechowała się i nadal cechuje szeroko rozumianym profesjonalizmem. Można zauważyć, że fachowość właściciela firmy, oraz jego zespołu wynika z ugruntowanej wiedzy, zdobytej praktyki, ale też podbudowana jest pasją do tematu. Nie obawiają się wyzwań, służą kompetentna radą o czym przekonałem się już na etapie projektu. Wiem, że dokonałem dobrego wyboru i mogę być spokojny o przyszłość mojej „elektrowni”. Gorąco polecam.

5/5

Dawid N.

Mogę śmiało polecić usługi firmy Demman. Firma oferuje konkurencyjne ceny w stosunku do innych firm, zachowując przy tym wysoką jakość.

5/5

Marcin K.

Zdecydowanie polecam, fachowo, w terminie, konkurencyjnie, uczciwie, spokojnie, biegli w tematyce fotowoltaiki jak i tematach z nią związanych, potrzebnych do instalacji, uczynni. A poza tym ludzie bardzo ciekawi, z szerokimi zainteresowaniami, chętnie polecam znajomym!

5/5

Iwona K.

Bardzo solidna firma, zlecenie zostało wykonane perfekcyjnie i o czasie, wiedza i doświadczenie Pana Mirka spowodowało że instalacja została wykonana za niższą cenę niż u konkurencji, polecam serdecznie i pozdrawiam.

5/5
Scroll to Top